KONST / Litografier / Färglitografi 15364233
nr 1536 4233
John-Erik Franzén
(1942-2022), Sverige
Motorcyklar. Signerad, numrerad 155/30 JEF 2008. Färglitografi, daterad bildmått: 38x48 cm, yttermått inklusive ram: 54x65 cm
John-Erik Franzén, svensk målare och grafiker född 1942 i Stockholm., död 2022.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 24 april 2023
kl 20:40:52
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
24 apr
John-Erik Franzén
Läs mer om John-Erik Franzén